W czwartek w Janowie Lubelskim kierowca volkswagena wjechał w policyjny radiowóz. Jak się okazało mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania oraz aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.
Do jednostek Policji na terenie województwa lubelskiego dotarły terminale płatnicze. Teraz kierowcy będą mogli zapłacić za mandat kartą.
21-latek będzie wkrótce tłumaczył się przed sądem, za to co zrobił na jednej z ulic Łukowa. Mężczyzna swoim bmw o mało nie doprowadził do zderzenia z innym pojazdem, a całą sytuację zarejestrował miejski monitoring.
Wczoraj na terenie Zamościa policjanci zatrzymali trzy pojazdy, których kierowcy znacznie przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. Dwójka z nich straciła prawa jazdy na trzy miesiące, zaś sprawa jednego kierowcy trafiła do sądu.
36-latek odpowie wkrótce za kradzież z włamaniem do jednego z domów. Zatrzymany tłumaczył, że zrobił to, ponieważ potrzebował pieniędzy na alkohol.