Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny udaremnili wywóz z kraju kradzionego auta. W piątek odzyskali mercedesa skradzionego w Finlandii.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali na przejściu granicznym w Dorohusku samochód pochodzący z przestępstwa o wartości 230 tys. zł. W tym roku funkcjonariusze ujawnili na granicy kradzione auta o wartości ponad 8 mln złotych.
W miniony czwartek Funkcjonariusze Służby Celnej z przejścia granicznego w Hrebennem udaremnili przemyt dwóch ikon. Malowidła pochodzą prawdopodobnie z przełomu XIX/XX wieku.
Funkcjonariusze Służby Celnej na przejściu granicznym w Zosinie zatrzymali chronione pijawki lekarskie, przewożone przez obywatela Niemiec. Pijawki trafiły do ogrodu zoologicznego w Zamościu.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej na przejściu granicznym w Terespolu odzyskali auto pochodzące z przestępstwa. BMW o wartości 100 tys. złotych podróżował obywatel Białorusi.