Trwają intensywne poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca miejscowości Górka Lubartowska. Mężczyzna w nocy z 29 na 30 grudnia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.
Zwolnienia lekarskie, jakie masowo dostarczały pielęgniarki ze szpitala w Lubartowie, były wystawione zgodnie z prawem. Umorzone więc zostało śledztwo w tej sprawie z powodu braku znamion przestępstwa.