Dzisiaj strażacy po raz kolejny interweniowali na składowisku opon w Sernikach. Trzy zastępy dogaszały pogorzelisko po pożarze, który wybuchł w minioną niedzielę.
Do trzech zdarzeń drogowych doszło po południu na drodze z Lublina do Lubartowa. Dwa z nich zostały już uprzątnięte, na trzecim wciąż pracują policjanci. Utworzył się spory korek.
Pożar składowiska opon w Sernikach w powiecie lubartowskim został ostatecznie ugaszony. Teraz do akcji wkroczyli policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny pojawienia się ognia.