Wraz ze wznowieniem ruchu kolejowego pomiędzy Lublinem a Lubartowem budynek dworca został jedynie odnowiony z zewnątrz. Teraz lokalni działacze starają się, aby wyremontować cały obiekt i utworzyć w nim całodobową poczekalnię dla pasażerów.
Dzisiaj zapadł kolejny wyrok w sprawie byłego dyrektora gimnazjum w Skrobowie. Pierwszym razem został on uniewinniony, tym razem go skazano. Oskarżenie opiera się tylko na słowach 14-latki.