Strażacy odnaleźli zwłoki 33-letniego mężczyzny, który wczoraj przed północą postanowił wejść do jeziora Firlej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że znajdował się on pod wpływem alkoholu.
W nocy przebywający nad jeziorem Firlej mężczyzna postanowił wejść do wody. Jego znajomi stracili go z oczu i powiadomili służby ratunkowe. Trwają poszukiwania 33-latka.