We wtorek nieopodal Firleja doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna zakończył podróż volkswagenem na przydrożnych drzewach.
Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów nie robi wrażenia na 44-latku z gminy Kurów. Mężczyzna mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierował BMW.
Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek na drodze z Ostrowa Lubelskiego w kierunku Lubartowa. Nie udało się uratować rowerzystki, która została potrącona przez ciężarowego mercedesa.
Lubartowscy policjanci w ciągu jednego dnia zatrzymali trzech kierowców ciężarówek, którzy prowadzili pojazdy po alkoholu. Wkrótce za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.