Kolejny kłusownik wpadł w ręce strażników z Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie. Tym razem to mieszkaniec gminy Firlej, który za pomocą podrywki łowił ryby w Wieprzu.
Lubartowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za ugodzenie nożem dwóch psów. Wkrótce 40-latek stanie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
Lubartowscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę, który zasypiał za kierownicą samochodu. 47-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Jego pojazd trafił na policyjny parking, a on sam wkrótce stanie przed sądem.