W niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 19 pojazd wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia z przejazdem.
W miniony czwartek lubartowscy kryminalni wspólnie z mundurowymi z Lublina zatrzymali w Łodzi 40-latka. Mężczyzna odpowie przed sądem za udział w oszustwie "na policjanta".
W czwartek po południu Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ostrowie Lubelskim poinformował o braku przydatności wody do spożycia. Jak zaznaczono w komunikacie, spożycie jej może być szkodliwe dla zdrowia i życia.
Zakończyła się trwająca od wczoraj, zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza na terenie powiatu lubartowskiego. Zaginiony mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.