W dość nietypowy sposób strażacy ochotnicy ze Sławacinka apelują do kierowcy mercedesa, który kręcił tzw. bączki w rejonie remizy. Póki co, chcą, aby kierujący dobrowolnie zgłosił się do nich.
Mężczyzna kierujący hyundaiem, który doprowadził do kolizji, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 33-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że nigdy ich nie miał. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.
Wczoraj w miejscowości Zalewsze doszło do groźnego wypadku z udziałem kierującego quadem. Dwie osoby trafiły do szpitala.
W jednej z kolektur Lotto w Białej Podlaskiej padła wygrana w wysokości 1 mln złotych. Szczęśliwiec dzięki temu zrobił sobie znakomity prezent świąteczny.
Wczoraj w miejscowości Kożanówka doszło do groźnego wypadku drogowego. W zderzeniu dwóch pojazdów ucierpiały dwie kobiety. Jedna z nich śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie.