Na jednej z dróg powiatu bialskiego policjanci zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 80 km/h. Mundurowi ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.
W miniony piątek na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Z ustaleń policjantów wynika, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.
W miniony czwartek policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu łosickiego. Mężczyzna wjechał oplem do rowu, nie chciał poddać się badaniu alkomatem, co więcej, szarpał i popychał mundurowych, uderzał ich, w celu zmuszenia do odstąpienia od czynności służbowych.
Wczoraj po południu w jednym z budynków w Białej Podlaskiej doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Na miejscu działania prowadziło pięć zastępów straży pożarnej z Białej Podlaskiej, Sławacinka i Sidorek.
Wczoraj rano w Chotyłowie doszło do zderzenia trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.