19-latek z Białej Podlaskiej został zatrzymany w centrum miasta przez kryminalnych. Młodzieniec przy sobie posiadał znaczne ilości amfetaminy. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 350 porcji dealerskich tego narkotyku.
Policjanci z Terespola ujawnili w kontrolowanym aucie dwóch poszukiwanych mężczyzn. Co więcej, kierujący pojazdem był nietrzeźwy. Obaj zatrzymani trafili już do zakładu karnego.
Wczoraj po południu na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. 18-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Mieszkanka Białej Podlaskiej uwierzyła mężczyźnie poznanemu przez Internet i przesłała mu pieniądze, które miały być opłatą za odbiór przesyłki zawierającej rzekomo sztabki złota i gotówkę. Kiedy 61-latka zrozumiała, że padła ofiarą oszustów zgłosiła się na policję.
Wczoraj po południu w rejonie przejścia granicznego w Kukurykach zatrzymany został nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Obywatel Białorusi miał w organizmie niemal 4 promile alkoholu.