W minioną sobotę na terenie gminy Piszczac doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas naprawy kombajnu. 22-latek usuwając awarię maszyny włożył dłoń w otwór czyszczenia rury zsypu zboża. W wyniku tego pracująca maszyna amputowała dłoń mężczyzny. W chwili zdarzenia poszkodowany znajdował się pod wpływem alkoholu.
Znane są okoliczności sobotniego wypadku na drodze krajowej nr 2. W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym dwie osoby odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 48-latka podejrzanego o szereg kradzieży sklepowych. Mężczyzna odpowie też za uszkodzenie drzwi do mieszkania swojego znajomego. Tłumaczył, że zdenerwował się, gdyż ten nie chciał go u siebie gościć.
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim przyczyny wypadku, jaki miał miejsce na obwodnicy Białej Podlaskiej. Po zderzeniu pojazdów dwie osoby trafiły do szpitala.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 19-latka podejrzanego o włamanie do jednego z pokoi, na terenie wynajmowanej przez niego stancji. Sprawca ukradł gotówkę, wędlinę z lodówki, a także pokusił się na arbuza.