Bialscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego pojazdem ciężarowym. Obywatel Białorusi miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 32-latek tłumaczył, że chciał tylko podjechać na stację paliw.
W minioną niedzielę w Rakowiskach doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 15-latek kierujący jednośladem.
Kilkudziesięciu strażaków walczyło z nocnym pożarem budynku produkcyjno-magazynowego w Białej Podlaskiej. Ogień zniszczył dach oraz pomieszczenia biurowe, uszkodzona jest też chłodnia.
W miniony piątek kierowca audi pędził jedną z dróg powiatu bialskiego niemal 150 km/h. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że chciał sprawdzić turbinę. Wczoraj policjanci bialskiej grupy SPEED zatrzymali kierowców którzy znacznie przekroczyli dozwolona prędkość. Jeden z nich spieszył się na pępkowe, drugi na kolację.
W czwartek nad ranem na jednej z bialskich ulic pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby.