27/06/2026
690 680 960

Kapucyński Piknik Motocyklowy.

W sobotę 20 maja na placu przed Pałacem Sanguszków w Lubartowie odbędzie się Kapucyński Piknik Motocyklowy. To już 14. edycja tego wydarzenia. Podobnie jak w ubiegłych latach, impreza ma również wymiar charytatywny.

Lubartów
2023-05-20

Start pikniku zaplanowany jest na godzinę 14:30 zbiórką motocykli na placu. Następnie, o godzinie 15:30, wyruszy parada ulicami miasta. Kolejnym punktem jest Msza Święta inaugurująca sezon motocyklowy.

W programie przewidziano także wspólne grillowanie oraz wiele innych ciekawych atrakcji w tym gry i konkursy.

Całe wydarzenie, jak co roku, ma wymiar charytatywny. Podczas Pikniku zbierane będą środki na leczenie Oliwki, która cierpi na rzadką wadę genetyczną – mutację w genie ZSWIM6.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Jeden komentarz

  1. Zapraszamy nie tylko motocyklistów 🙂

Dodaj komentarz