Na jednej z ulic Zamościa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Kobieta trafiła do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.
W środę rano padający marznący deszcz sprawił, że na drogach lokalnie było bardzo ślisko. Na terenie powiatu zamojskiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych.
To kolejna podobna historia z oszustem w roli głównej. Tym razem jego ofiarą padła mieszkanka gminy Zamość, która straciła ponad 60 tys. złotych. Oszusta poszukują policjanci i po raz kolejny apelują o ostrożność podczas kontaktów z internetowymi "znajomymi".
Na wyjeździe ze Szczebrzeszyna w kierunku Zamościa zderzyły się dwa auta. Na miejscu pracują policjanci, do czasu zakończenia prowadzonych przez nich czynności droga będzie zablokowana.
32-latek i jego o rok młodsza siostra usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjanta i strażnika miejskiego. W czasie interwencji w galerii handlowej oboje zaatakowali mundurowych, którzy wcześniej zwrócili im uwagę za brak maseczki.