Pewien mieszkaniec woj. lubelskiego wymyślił sposób na szybki zarobek. Mężczyzna zawarł co najmniej 20 umów telekomunikacyjnych i od operatora kupił kilka telefonów. Jednak abonamentów już nie opłacał, a telefony sprzedał z zyskiem. Wkrótce 28-latek odpowie przed sądem za oszustwo.
Dzięki szybkiej reakcji policjantów uratowany został 20-latek, który siedząc na parapecie okna czwartego piętra jednego z bloków zagroził, że zeskoczy. Policjanci rozmawiając z mężczyzną wykorzystali chwilę jego nieuwagi i uniemożliwili mu desperacki krok.
Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierująca oplem wjechała w mężczyznę, który przejeżdżał jednośladem po przejeździe dla rowerów. Poszkodowany cyklista trafił do szpitala.
Na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Płoskie kierująca samochodem osobowym potrąciła dwóch mężczyzn przechodzących przez przejście dla pieszych. Obaj poszkodowani z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Mężczyźni najprawdopodobniej nie mieli na sobie żadnych elementów odblaskowych.
Podpalił punkt szczepień i siedzibę Sanepidu, po czym uciekł z kraju. Wpadł, kiedy postanowił wrócić. To nie jedyne sprawy, jakie ma on na sumieniu. Wcześniej podpalał nadajniki telefonii komórkowej.