W czwartkowy wieczór padły aż dwie „szóstki”. Główna wygrana w Lotto o wartości 6 398 339,50 zł została odnotowana w Sulęcinie (woj. lubuskie). Okrągły milion złotych w Lotto Plus padł natomiast w Zamościu (woj. lubelskie).
Mieszkanka Zamościa padła ofiarą oszustki, która weszła do mieszkania pod pozorem wypełnienia dokumentów związanych z 14. emeryturą. Kobieta wykorzystując nieuwagę seniorki ukradła jej 25 tys. złotych.
W miniony poniedziałek po południu w miejscowości Miączyn-Kolonia doszło do dachowania pojazdu osobowego. Do szpitala na badania trafił 19-latek kierujący pojazdem oraz 18-letni pasażer.
Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, trafiły do szpitala po tym, jak ciągnik rolniczy przewrócił się na bok. Jedna z nich była przygnieciona przez maszynę.
19-latek i 21-latka na jednej z ulic Zamościa napadli na 16-latka, a następnie pobili go i okradli. Młoda kobieta została objęta policyjnym dozorem, zaś 19-latek na dwa miesiące trafił do tymczasowego aresztu.