Czytelnicy zaalarmowali nas o kolejnej, brutalnej napaści na nastolatka w Zamościu. Również miało to miejsce w centrum miasta, podobnie jak poprzednim razem, nikt nie zareagował. Napastnik został już zatrzymany.
We wtorek rano na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Młyńską w Zamościu doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala, na szczęście po badaniach okazało się, że nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policjanci nałożyli mandat na sprawczynię zdarzenia.
Decyzją sądu 16-letnia Gabriela P. została umieszczona w ośrodku wychowawczym. O tym, że nastolatka zleciła i zorganizowała zabójstwo Eryka są przekonani jego matka oraz jej partner.
W minioną niedzielę w Zwierzyńcu doszło do pożaru zakładu produkującego meble. Z ogniem walczyło osiem zastępów straż pożarnej z PSP oraz okolicznych OSP.
Wczoraj przy jednej z ulic Zamościa doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowali strażacy, ogień częściowo strawił samochód.