Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala po tym jak została potrącona na jednej z ulic Zamościa przez pojazd osobowy. W 63-latkę wjechała 31-latka kierująca volkswagenem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.
Nie udało się zwyciężyć, jednak dzięki zebranym elektroodpadom, miasto otrzymało 136 drzew do zasadzenia. W Zamościu mieszkańcy oddali do utylizacji ponad 13 ton elektrycznych śmieci.
Kierowca audi chciał skręcić w lewo, ale nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z toyotą. Do szpitala trafiły dwie osoby. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych.
Kryminalni z Zamościa zatrzymali 23-latka za posiadanie mefedronu. W ręce policjantów wpadła również jego 18-letnia partnerka, która na widok policjantów próbowała pozbyć się narkotyków, wyrzucając je przez okno. Oboje wkrótce staną przed sądem.
Zamojscy policjanci zatrzymali 35-latka, który od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania zagroził, że „otworzy” ogień w pomieszczeniu, w którym wcześniej odkręcił butlę z gazem.