Policjant z komisariatu w Urszulinie jadąc wczoraj do pracy zatrzymał pijanego cyklistę. Mężczyzna jechał "wężykiem" po drodze publicznej.
We wtorek we Włodawie policjanci po pościgu zatrzymali pijanego kierowcę. Do czwartku 29-latek przebywał w areszcie, jednak decyzją Prokuratora Rejonowego we Włodawie został zwolniony i objęty dozorem. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Policjanci z Włodawy po pościgu zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 3,7 promila i w takim stanie wsiadł za kierownicę peugeota.
Wczoraj włodawscy policjanci zatrzymali po pościgu 29-latka. Mężczyzna podczas próby zatrzymania potrącił policjanta. Funkcjonariusz z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
70 osób przez 17 godzin szukało zaginionej 80-latki, mieszkanki gminy Wola Uhruska. Kobieta poszła do lasu na grzyby i przez kilka godzin nie wracała do miejsca zamieszkania.