Dzisiaj po południu nasi Czytelnicy zaalarmowali nas o nisko przelatującym samolocie LOT-u. Maszyna dosyć długo krążyła nad regionem, cała sytuacja wyglądała jakby pilot miał problemy z lądowaniem.
Samolot linii WizzAir miał odlecieć o godzinie 16:50, jednak ze względu na problemy techniczne maszyna nadal stoi na płycie lotniska w Świdniku. Odlot planowany jest na godzinę 23.
Kompletnie pijany kierowca doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 12. Pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 4 promile.
Niewielkie utrudnienia w ruchu występują na drodze krajowej nr 12 Lublin - Chełm. Na 643 km tej trasy auto wpadło do rowu.
W poniedziałek po południu na przejściu dla pieszych w Świdniku doszlo do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.