Wśród tych złych, codziennych wiadomości, pojawiają się także te dobre. Dzięki m.in. krwi oddanej przez naszych Czytelników mieszkaniec Świdnika Dużego przeszedł operację.
Od wczoraj mieszkańcy Świdnika mogą już korzystać z białego orlika. Lodowisko jest czynne od godz. 15:30 do 20:00.
Spory zastrzyk gotówki otrzyma Świdnik jako dofinansowanie trzech dużych inwestycji. Umowa z marszałkiem województwa już została podpisana.
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Piaskach. Na miejscu pracują policjanci i ratownicy medyczni.
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zderzenia dwóch aut przy trasie Lublin - Piaski. Jedna osoba trafiła do szpitala.