Wczoraj w Dorohuczy na jednym z pól doszło do pożaru zboża. Z ogniem walczyło kilkudziesięciu strażaków.
We wtorek w miejscowości Bystrzejowice Drugie doszło do dachowania pojazdu osobowego na przydrożnym polu. Kierowca był nietrzeźwy.
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który podpalił auto sąsiadowi. Pojazd spłonął doszczętnie, jak się okazało to nie jedyne przewinienie 61-latka.
Kierowca dojeżdżający do skrzyżowania z daleka widzi, za ile sekund zmieni się światło na sygnalizacji. Rozwiązanie to ma usprawnić ruch. Jednocześnie ma się poprawić bezpieczeństwo pieszych.
Dzisiaj z okna jednego z budynków mieszkalnych w Świdniku wyskoczył mężczyzna. 37-latek przytomny trafił do szpitala, ma ogólne potłuczenia.