Trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn desperackiego kroku 49-letniego mężczyzny, który dzisiaj przed południem podpalił się przed sądem w Świdniku. Mężczyzna był jednym z oskarżonych i w tym sądzie został skazany.
Po raz kolejny wjechanie pod prąd na drogę szybkiego ruchu doprowadziło do groźnego w skutkach wypadku. Ranne zostały trzy osoby. Ich uwalnianie z rozbitych pojazdów trwało kilkadziesiąt minut.
Policjanci ustalają motywy działania mężczyzny, który podpalił się przed wejściem do sądu w Świdniku. Udało się go uratować, po czym 49-latek został przetransportowany do szpitala.
Do nietypowej interwencji policji doszło wczoraj w jednej z aptek w Świdniku. Funkcjonariusze otrzymali informację, że oczekuje tam na nich poszukiwany mężczyzna.
Kontrola drogowa jednego z pojazdów zakończyła się zatrzymanie dwóch osób. Wkrótce odpowiedzą one przed sądem za posiadanie marihuany.