Stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził pięć zaparkowanych aut, a następnie uciekł pieszo. Teraz policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.
Na jednym ze świdnickich osiedli w zaparkowanym samochodzie przebywało dwóch mężczyzn spożywających alkohol. Obaj zostali ukarani mandatami, zaś Powiatowy Inspektor Sanitarny nałożył na 62 i 64-latka karę w kwocie po 5 tys. złotych.
Świdniccy policjanci ukarali kierowcę opla dwoma mandatami. Pierwszy był za omijanie pojazdu pod niepodniesionymi jeszcze zaporami na przejeździe kolejowym, drugi zaś za nadmierną prędkość. 26-latek będzie musiał przejść powtórny egzamin sprawdzający kwalifikacje, ponieważ przekroczył limit punktów karnych.
Do groźnej sytuacji drogowej doszło we wtorek rano na al. Jana Pawła II w Świdniku. Przed jadącym pojazdem przewróciła się latarnia.
W tym tygodniu niektóre autobusy komunikacji miejskiej zmienią swoje trasy przejazdu. Dotyczy to dwóch linii. Jedna zaś zostanie zawieszona do odwołania.