Ma być nową atrakcją turystyczną. Będzie służył nie tylko do wypoczynku nad wodą, ma być wykorzystywany do uprawiania sportów wodnych, czynnej rekreacji, edukacji, a także dzięki zarybieniom zadowoleni powinni być również wędkarze.
Od najbliższego poniedziałku, aby dojechać do Biskupic od drogi krajowej nr 12, trzeba będzie pojechać do Trawnik a następnie skorzystać z biegnącej wzdłuż linii kolejowej drogi powiatowej. Prace mają potrwać do grudnia.
Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Piaseckiej i al. Tysiąclecia w Świdniku. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, nie ma większych utrudnień w ruchu.
Wczoraj w Świdniku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Poszkodowana cyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala na badania.