W czwartek w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia rowerzystki. Kobieta trafiła do szpitala.
W niedzielę po południu w Radzyniu Podlaskim doszło do potrącenia dziecka. Ranny 6-latek trafił do szpitala w Lublinie.
W piątek rano pod Radzyniem Podlaskim auto uderzyło w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala.
W piątek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Radzyńscy policjanci wyjaśniają sprawę znęcania się nad psem. Ranne wyczerpane zwierzę odnalezione zostało wczoraj przy ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim. Psa trzeba było uśpić.