Radzyńscy policjanci zlikwidowali uprawę konopi i zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie 58 gramów narkotyku.
W poniedziałek w Radzyniu Podlaskim doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Wczoraj w Radzyniu Podlaskim policjanci zatrzymali pijaną 40-latkę kierującą oplem. Kobieta miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu i jechała ze swoim 3-letnim dzieckiem.
W środę rano w Radzyniu Podlaskim doszło do zderzenia auta osobowego ze skuterem. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.
Zabił człowieka i będzie teraz żałował tego do końca życia, tak w prokuraturze po wytrzeźwieniu mówił Mariusz W., który 17 marca śmiertelnie potrącił pieszego w Radzyniu Podlaskim.