Dzięki reakcji ratowników medyczny i strażaków zatrzymany został kompletnie pijany mężczyzna kierujący oplem. 39-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu, co więcej nigdy nie posiadał prawa jazdy.
Puławscy policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Mieszkający tam mężczyzna prowadził nielegalną produkcję papierosów.
W miniony piątek podczas przeszukania jednej z posesji na terenie powiatu puławskiego, funkcjonariusze służby celno-skarbowej wspólnie z policjantami zlikwidowali fabryczkę papierosów.
Wczoraj na jednej z dróg w gminie Końskowola dzielnicowy zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.