Wczoraj wieczorem kierowca pojazdu ciężarowego myślał, że zmieści się pod wiaduktem, jednak nieco się przeliczył. Pojazd utknął, a wszystko zakończyło się mandatem i uszkodzeniem naczepy.
Puławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do volkswagena. Sprawcy spalili część rzeczy znalezionych w aucie, część zaś zabrali ze sobą. Miała to być zemsta za wypowiedzenie umowy najmu mieszkania, za które nie płacili.
Puławscy policjanci poszukują mężczyzny, który ukradł pieniądze należące do mieszkanki Puław. Złodziej pod pretekstem sprzedaży ziemniaków wszedł do mieszkania 84-latki i zabrał należące do niej pieniądze w kwocie 1800 złotych.
Policjanci puławskiej drogówki zatrzymali czterech kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. Rekordzista w BMW jechał drogą S17 z prędkością ponad 200 km/h.
Do pokonania mieli ponad 2 km, jednak podjęli wyzwanie i przepłynęli na drugą stronę Wisły. O bezpieczeństwo morsów z całego kraju dbali ratownicy z Drużyny WOPR Nr 2 w Kazimierzu Dolnym.