Kilkunastu strażaków interweniowało wczoraj wieczorem na szlaku kolejowym pomiędzy Puławami a Dęblinem. Zapaliła się tam lokomotywa pociągu towarowego.
Kierowca i pasażer volkswagena trafili do aresztu, po anonimowym zgłoszeniu, z którego wynikało, że ich pojazd porusza się tzw. "wężykiem". Jak się okazało, kierowca auta miał 2,7 promila alkoholu w organizmie i znajdował się pod wpływem środków odurzających.
W minioną sobotę nietrzeźwy kierowca wjechał skodą w ogrodzenie jednej z posesji w Nałęczowie. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał promil alkoholu w organizmie.
Wczoraj wieczorem silne podmuchy wiatru sprawiły, że na jednej z dróg powiatu puławskiego drzewo przewróciło się na jadący pojazd osobowy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
W niedzielę rano w Puławach doszło prawdopodobnie do wybuchu gazu i pożaru w jednym z domów przy ul. Krótkiej. Śmierć na miejscu poniosła starsza kobieta.