Do aresztu trafił 50-latek, który zaatakował nożem współpasażera autokaru. W zdarzeniu ucierpiały jeszcze dwie osoby.
W przeciągu jednej tylko godziny w Świdniku doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych. Jedno ze zdarzeń zakończyło się tragicznie w skutkach.
W nocy z czwartku na piątek na stacji kolejowej w Biłgoraju doszło do wykolejenia się dwóch wagonów towarowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Wczoraj policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy strzelali z broni pneumatycznej w szyby budynku i samochody. Wkrótce cała trójka stanie przed sądem.
W czwartek w miejscowości Kajetanówka doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca audi przejechała na wprost przez rondo. Jedna osoba trafiła do szpitala.