Wczoraj nad ranem w miejscowości Płoskie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący dostawczym mercedesem zasnął za kierownicą, pojazd zjechał z drogi i uderzył w latarnię.
Wczoraj w Aleksandrowie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Oboje kierujący zostali przetransportowani do szpitala.
Włodawscy policjanci ustalają okoliczności wypadku w miejscowości Suszno. W wyniku zderzenia ciężarowego volvo z audi, jedna osoba trafiła do szpitala.
Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który szedł środkiem jezdni i kopnął w przejeżdżając auto oraz urwał klapkę wlewu paliwa. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem.
W poniedziałek wieczorem zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 14-latka. Poszukiwania chłopca trwały kilka godzin.