Ponad 2,5 promila alkoholu miała w organizmie 60-letnia rowerzystka zatrzymana przez dęblińskiego policjanta w czasie, gdy wracał po zakończonej służbie do domu. Kobieta jechała wężykiem jedną z ulic Dęblina.
57-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów odpowie za kradzież prądu. Mężczyzna w miejsce zdemontowanego licznika pomiarowego wykonał prowizoryczną instalację elektryczną i dokonywał nielegalnego poboru prądu.
We wtorek Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 54-letniego mieszkańca gminy Obsza. Mężczyzna podejrzewany jest o stosowanie przemocy w stosunku do osób najbliższych.
Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł mieszkance gminy Rejowiec suczkę karmiąca szczeniaki. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.
Wczoraj po południu w Radzyniu Podlaskim, na jednym z przejść dla pieszych, doszło do potrącenia kobiety. Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.