Wyjątkowo pechową noc miał 29-latek z Białej Podlaskiej, który dwukrotnie wpadł w ręce funkcjonariuszy. Pierwsze spotkanie zakończyło się mandatem, drugie wnioskiem do sądu.
Opolscy kryminalni zatrzymali 69-latka, który posiadał nielegalną broń oraz mięso pochodzące z kłusownictwa. Mężczyzna posiadał również nielegalne papierosy i alkohol.
Nieodpowiedzialny 26-letni ojciec trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna mając 2,5 promila alkoholu miał pod opieką dwuletniego syna.
Przez całą zmianę popijała wódkę, wpadła pod koniec pracy. Sztuczka z alkoholem w butelce po napoju się nie powiodła. Kobieta odpowie przed sądem.
W minioną sobotę w jednym ze sklepów we Włodawie doszło do kradzieży rozbójniczej. Dwaj mężczyźni grożąc nożem ukradli cztery piwa.