Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 42-latkę, która mając niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie opiekowała się kilkumiesięcznym dzieckiem. Trwa ustalanie, czy kobieta naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo.
Wzięła pieniądze z szafy, później powiadomiła policję o kradzieży. Jak się okazało, zapomniała, że włożyła gotówkę do torebki.
W poniedziałek w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Do szpitala trafiła dwójka nastolatków.
Puławscy policjanci po pościgu zatrzymali pijanego kierowcę. 35-latek rozpoczął ucieczkę w Końskowoli, a zakończył na terenie jednej ze szkół podstawowych w Puławach.