Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do przemytu. Tym razem celem nielegalnego przekroczenia granicy był przemyt wkładów do e-papierosów.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i lubelskiej KAS udaremnili dwa duże przemyty papierosów na przejściach granicznych w Dorohusku i Hrubieszowie. Zabezpieczono tytoniową kontrabandę o łącznej wartości 360 tys. złotych.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali skradzione auto o wartości 70 tys. zł. Od początku roku funkcjonariusze NOSG odzyskali już ponad 60 pojazdów pochodzących z przestępstwa o wartości ponad 4 mln zł.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny udaremnili próbę przemytu nielegalnych papierosów przez rzekę graniczną Bug. Przemytnik próbował przeciągnąć kontrabandę z terytorium Ukrainy do Polski za pomocą wędki.
Jutro na przejściu granicznym w Hrebennem pojawią się utrudnienia w ruchu. Są one związane z pracami remontowymi.