Kilkadziesiąt sztuk amunicji porzuciła w koszu na śmieci nieznana osoba. Zdarzenie miało miejsce na przejściu granicznym w Hrebennem.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili w Terespolu przemyt ponad 200 kg haszyszu o szacunkowej wartości ponad 10 mln zł. Narkotyki jechały ukryte w dwóch pojazdach osobowych.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech obywateli Polski, trzech obywateli Ukrainy oraz przemycone przez nich papierosy. Zabezpieczono tytoniową kontrabandę o wartości 185 tys. złotych.
Obywatel Ukrainy przedstawił funkcjonariuszowi straży granicznej fałszywy banknot. Mężczyzna przyznał, że podrobione dolary znalazł na drodze i użył w celu uzyskania zgody wjazdu do Polski.
Próba przemytu znacznej ilości papierosów zakończyła się zatrzymaniem dwóch obywateli Polski. Mężczyźni wpadli chwilę po tym, jak próbowali odwieźć od granicy państwa przemyconą wcześniej kontrabandę.