W piątek przed Wielkanocą strażacy przeprowadzili nietypową akcję. Druhowie łapali byka, który uciekł z jednego z gospodarstw na terenie powiatu lubartowskiego.
W piątek na jednej z dróg gruntowych na terenie powiatu lubartowskiego doszło do poważnego wypadku. Poszkodowana kobieta w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.