W sobotę po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie skrzyżowania z ul. Lipową występują utrudnienia z przejazdem.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek rano w Przytocznie. Kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie.
Do Lubartowa dostarczony został nowy ambulans, który już niebawem zacznie być użytkowany przez ratowników medycznych. Karetka będzie obsługiwała zarówno pacjentów w na terenie miasta, jak też powiatu.