Jeszcze nie zostały zakończone czynności na miejscu zderzenia trzech aut na trasie Lublin - Lubartów, a na obwodnicy Lubartowa doszło do kolejnego wypadku. Tym razem zderzyły się dwa pojazdy. Droga jest zablokowana.
W miniony piątek i sobotę na terenie powiatu lubartowskiego doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych z udziałem dzikich zwierząt. W pierwszym pojazd osobowy zderzył się z łosiem, w drugim zaś z sarną.
Rozpoczął się nabór do Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w następny piątek 25 września w Lubartowie.