W nocy z czwartku na piątek na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia busa z jeleniem. Do szpitala trafiły dwie osoby, zwierzę w wyniku zdarzenia padło.
Głosy zostały podliczone i wiadomo już, które ze zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego projektów zyskały największą aprobatę mieszkańców Lubartowa. Zainteresowanie głosowaniem było rekordowe.
W miniony wtorek po pościgu policjanci z Kamionki zatrzymali kierowcę BMW. Mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających, w pojeździe przewoził sadzonki konopi innych niż włókniste.
W trakcie rodzinnej przejażdżki turystycznym motocyklem na jezdnię wbiegł łoś. Mężczyzna nie był w stanie uniknąć zderzenia. Jedna osoba zginęła, druga została ciężko ranna.
Dzisiaj rano na drodze krajowej nr 19 nasz Czytelnik zarejestrował niebezpieczny wyczyn jednego z kierowców. Jak relacjonuje pan Tomasz, jadący z naprzeciwka kierowca zmusił go do zjechania na pobocze, inaczej doszłoby do zderzenia czołowego.