Po raz kolejny na obwodnicy Lubartowa, na skrzyżowaniu z drogą do Kozłówki, doszło do wypadku. To jedno z miejsc, gdzie bardzo często dochodzi do groźnych zdarzeń drogowych.
Wczoraj po południu mieszkanka powiatu lubartowskiego zgłosiła policjantom, że dostała niepokojącego SMS-a od męża. 36-latek napisał jej, że już nie wróci.
We wtorek rano w Michałówce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu.
W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze krajowej nr 19 pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.