Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli rosyjskiej ciężarówki ujawnili, że jej kierowca nie posiadał wymaganego przepisami dokumentu. Pojazd trafił na parking, zaś transport będzie będzie mógł być kontynuowany po okazaniu nowego, ważnego dokumentu i wpłaceniu 12 000 zł kaucji.
Przedwczoraj podczas prac ziemnych w Terespolu zostały ujawnione pozostałości z czasów II wojny światowej. Na miejscu interweniowali policjanci oraz saperzy z Chełma. W ewakuacji mieszkańców pomagali żołnierze WOT oraz funkcjonariusze Straży Granicznej.
Młody mieszkaniec powiatu bialskiego odpowie za krótkotrwałe użycie samochodu i porzucenie uszkodzonego auta. 22-latek tłumaczył policjantom, że chciał pojechać do dziewczyny. Nie przeszkadzało mu jednak, że nie posiada samochodu ani uprawnień do kierowania.
Kierowca białoruskiej ciężarówki przewożącej do Rosji sadzonki jabłoni, który został zatrzymany przez inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie, wprawdzie posiadał zezwolenie jednorazowe, ale niewypełnione. Teraz ma do zapłacenia 12 tys. złotych.
Terespolscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat, którzy podejrzani są o wybicie szyb w samochodzie należącym do mieszkanki gminy Zalesie. Dodatkowo odpowiedzą za znieważenie interweniujących policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich.