Na odcinku ok. 40 km wzdłuż drogi krajowej nr 2 stoją na poboczu ciężarówki. Warto zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w trakcie nocnych podróży tą trasą.
Jadąc drogą krajową nr 19 dostrzegł pędzące wprost na niego dwa auta. Funkcjonariusze po przeanalizowaniu nagrania, ukarali kierowców mazdy i audi mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kodeń w wieku 26 i 31 lat. Mężczyźni podejrzani są o kradzież skutera. Dodatkowo 31-latek siedzący za kierownicą jednośladu odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
W czwartek na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do potrącenia pieszej. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kobieta wbiegła przed nadjeżdżający pojazd.
Na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców. Uczestnicy chodzą po jednym z przejść dla pieszych w Styrzyńcu.