Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego ujawnili w ciężarówce nielegalny wyłącznik tachografu. Kierowca będzie kontynuował dalszą jazdę dopiero po wymianie tachografu i uiszczeniu 10 000 złotych kaucji na poczet grożącej przewoźnikowi kary pieniężnej.
42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na szkodę 44-latka, z którym wcześniej pił alkohol.
W związku z intensywnymi opadami mokrego śniegu strażacy z terenu powiatu bialskiego przeprowadzili ponad 160 interwencji. W działaniach udział brały zastępy PSP oraz OSP.
Policjanci z Terespola ustalili sprawcę kradzieży gotówki należącej do 18-latka. Jak się okazało, 42-latek odwiedzając dom swojej znajomej kradł gotówkę mieszkającemu tam nastolatkowi.
W miniony piątek na jednym ze skrzyżowań w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia pojazdu osobowego z autobusem. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem.