Wczoraj na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Kierujący jednośladem wjechał wprost przed jadące auto osobowe. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Spore wydatki czekają wkrótce 21-latka, który zdecydował się na podróż hulajnogą będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna po upadku na chodnik, trafił do szpitala. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.
W należącym do Samorządu Województwa Lubelskiego budynku, w którym niegdyś mieściła się przychodnia, powstanie ośrodek tymczasowego wsparcia dla uchodźców. Inwestycja ma kosztować 5 mln złotych, 99 proc. środków na ten cel przekazała Unia Europejska.
Kiedy nietrzeźwy 48-latek usłyszał w sklepie, że nie kupi alkoholu, w odwecie ugodził nożem jednego z klientów. Ranny pokrzywdzony trafił do szpitala. Sprawca został zatrzymany i wkrótce stanie przed sądem.
W niedzielny poranek na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Jak się okazało, kierujący nim mężczyzna był pijany. Obywatel Ukrainy trafił do policyjnego aresztu.