Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 44-letni mieszkaniec Zamościa, który w stanie nietrzeźwości wjechał w grupę osób. Trzy z nich trafiły do szpitala. W momencie wypadku mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile.
Nadal oszuści z powodzeniem stosują metodę "na BLIK-a". Tym razem ich ofiarą padł 26-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. Mężczyzna myślał, że pomaga znajomej opłacić zakupy. Nie miał jednak świadomości, że rozmawia z oszustem.
Wczoraj wieczorem w jednej z miejscowości pod Zamościem doszło do potrącenia grupy pieszych. W osoby stojące na pasie zieleni za chodnikiem wjechał pijany mężczyzna kierujący volkswagenem. 38-latek został zatrzymany, przebywa w policyjnym areszcie.
Zamojscy policjanci zatrzymali 35-latka, który odpowie przed sądem za kradzieże. Mundurowi odzyskali skradziony w ostatnim czasie przez mężczyznę rower, a także plecak.
Przechadzający się w okolicach brzegu rzeki Wieprz mężczyzna odnalazł skorodowaną minę przeciwpancerną. Powiadomił policjantów, którzy zabezpieczyli teren wokół niebezpiecznego znaleziska, a patrol saperski zajął się jego neutralizacją.