W miniony piątek w Łabuniach w jednym miejscu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Najpierw pijana kobieta wjechała mercedesem do rowu, po chwili w pojazd mężczyzny, który wysiadł, aby jej pomóc, uderzyła kierująca renaultem.
Policjant będący w czasie wolnym od pracy, w trakcie spaceru zauważył w zaparkowanym pojeździe dziwnie zachowujące się osoby. Jak się okazało, pasażerka miała przy sobie marihuanę i mefedron, natomiast siedzący za kierownicą auta 25-latek prawdopodobnie kierował pod wpływem narkotyków, co wykazało wstępne badanie narkotesterem.
W miniony czwartek w jednej z miejscowości na terenie gminy Szczebrzeszyn nietrzeźwy mężczyzna wjechał ciągnikiem rolniczym w budynek mieszkalny. 49-latek miał w organizmie prawie 2,5 promila, a co więcej posiada sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wczoraj w miejscowości Podwysokie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Mężczyzna oślepiony słońcem, w czasie omijania stojącego pojazdu dostawczego, uderzył w jego tył. Do szpitala trafiły dwie osoby.
Aż 20 zespołów zagra w Finałowym Turnieju Wolności, który zwieńczy cykl Piłkarskich Turniejów Wolności. Impreza, z wieloma atrakcjami dla młodych uczestników, w tym koncertami i pokazami piłkarskich sztuczek, odbędzie się w niedzielę w Zamościu. Gośćmi specjalnymi będą Sławomir Peszko i Radosław Majewski – byli reprezentanci Polski w piłce nożnej. Liczne atrakcje zapewnią też piłkarscy influencerzy Luki Poland i Qesek.